SZKOLENIA OTWARTE

marketing i sprzedaż dla specjalistów i managerów salonów beauty

Na każdym szkoleniu: gotowe przykłady do zastosowania w pracy salonu, spa, gab.med.estetycznej oraz ćwiczenia. Małe grupy. Szkolenia w godz: 10:00-17:00

Wkrótce harmonogram na 2019, zapisz się by mieć pierwszeństwo do cen promocyjnych i informacji o terminach.

Ogłoszenie terminów na pierwsze półrocze 2019 - na początku stycznia.

arrow
arrow

Lista szkoleń:

NOWOŚĆ

dla managera
 • BOTY W SALONIE BEAUTY

  Szkolenie marketingowe dla managerów. Wykorzystanie nowych technologii tzn. komunikatora Messengera i Facebooka do zdobywania klientów, budowania wizerunku specjalisty a przez to zwiększenia sprzedaży. Gotowe strategie. Intensywne szkolenie z komputerami.
  Miasta:  Warszawa, Kraków
  Cena: 690 PLN

HIT

dla pracownika
 • MISTRZ RECEPCJI

  Szkolenie sprzedażowe dla recepcjonistów i dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się skutecznie polecać zabiegi i kosmetyki przy recepcji i przez telefon. Gotowa procedura sprzedaży i obsługi klienta nastawiona na zapoznanie klientów z szeroką  ofertą salonu.
  Miasta:  Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk
  Cena: 490 PLN

MUST HAVE

dla pracownika
 • SPRZEDAŻ DLA KOSMETOLOGÓW

  Szkolenie sprzedażowe dla kosmetologów i innych specjalistów, którzy wykonują zabiegi i chcą nauczyć się polecać kolejne i droższe zabiegi jak i pielęgnację domową. Procedura sprzedaży nastawiona jest na budowaniu zaufania do specjalisty i zwiększaniu jego/jej autorytetu w oczach klienta. Gotowe stwierdzenia, które zwiększają szansę na sukces: co powiedzieć na powitaniu, co podczas kontynuacji, jak proponować kolejne zabiegi i jak się pożegnać. Szkolenie z ćwiczeniami.

  Miasta:  Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk
  Cena: 590 PLN

NOWOŚĆ

dla managera
 • PLANER BEAUTY

  Szkolenie marketingowe dla managerów. Planowanie działań marketingowych na każdy miesiąc: komunikaty na FB/IG, okolicznościowe akcje promocyjne, gadżety marketingowe i aranżacja salonu – w zależności od obranego celu: zdobycie nowych klientów, czy zwiększenie rachunku każdego klienta. Intensywne szkolenie, którego celem jest wypracowanie własnej, konkretnej strategii działania.
  Miasta:  Warszawa, Kraków
  Cena: 690 PLN

FLAGOWE SZKOLENIE

dla managera
 • AKADEMIA MANAGERA BEAUTY

  Absolutny “must have”, dla każdego, kto odpowiada za wyniki finansowe salonu beauty, spa, gab.med. estetycznej. Zestaw trzech szkoleń managerskich: marketing, sprzedaż i zarządzanie ludźmi. Kopalnia gotowych przykładów, inspiracji i wsparcia dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy już długo pracują w tym biznesie.
  Miasta:  Warszawa
  Cena: 1970 PLN

VIP CLUB

dla managera
 • AKADEMIA MANAGERA - VIP CLUB

  Trzy dniowe (pt-niedz.) szkolenie wyjazdowe tylko dla absolwentów Akademii Managera Beauty. Coaching, planowanie marketingowe, inspiracje, wsparcie, integracja. Czyli wyjątkowy czas dla każdego managera by doładować baterie i móc porozmawiać o swoich rozterkach z tymi, którzy to rozumieją, bo też prowadzą swoje biznesy beauty.

  Miasta:  jakiś piękny hotel ze spa
  Cena: wkrótce

 • Efektywne sposoby

  Podane rozwiązania służą uzyskaniu efektu już od pierwszego dnia zastosowania w pracy salonu beauty. Wszystko jest łatwe do zastosowania, ponieważ otrzymujesz instrukcje krok-po-kroku. Nie wymaga żadnego przygotowania.

 • Gotowe rozwiązania

  Otrzymujesz konkretne przykłady, które wystarczy zacząć stosować. Wskazówki są podane dokładnie do sprzedaży zabiegów i kosmetyków w salonie beauty, spa, gab. med. est.

 • Obszerne materiały szkoleniowe

  Opracowany materiał pozwoli ci korzystać z wiedzy także we własnym zakresie, albo do uczenia swojego zespołu.

 • Dla managera i specjalisty

  Przeznaczone do pracy z klientem a także do przygotowania procedur obsługi i sprzedaży. Dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy szlifują swoje umiejętności marketingowe i sprzedażowe.

 • Angażujące ćwiczenia

  Szkolenia są powadzone w angażujący sposób, by poprzez ćwiczenia maksymalnie wykorzystać czas szkoleniowy.

 • Rozwiązania dla małych budżetów

  Wszelkie rozwiązania dotyczą prostych sposobów, które są realne dla każdego salonu.

Opinie o szkoleniach Marty Fiłoń:

Zobacz inne formy uczenia się ze mną marketingu i sprzedaży w salonie beauty

  odwiedź mnie na Facebooku