SUPER PAKIET za 974 PLN
690 PLN
+ GRATIS za 147 PLN

SUPER PAKIET

SUPER PAKIET za 974 PLN 690 PLN
+ GRATIS za 147 PLN

Zdobądź nowych klientów dzięki zbudowaniu pozycji eksperta w social mediach i ułóż procedurę obsługi klienta, by zwiększyć sprzedaż zabiegów i kosmetyków. Gotowe rozwiązania i instrukcje dla salonu i kliniki urody, jeżeli w ofercie masz zabiegi na twarz i ciało. 

KALENDARZ MARKETINGU BEAUTY

256 pomysłów na posty + 72 gotowe posty + teksty do Instastory + teksty do Rolek, które ułatwią Ci sprzedaż zabiegów: depilacja laserowa, modelowanie sylwetki, trychologia, masaż, trądzik, makijaż permanentny, usługi fryzjerskie, lifting twarzy, zabiegi bankietowe, odmładzanie twarzy, zamykanie naczynek, redukcja przebarwień.

czytaj więcej>>

MISTRZ RECEPCJI

Jak sprzedawać więcej przez telefon i przy recepcji w klinice urody

47 czynników mistrzowskiej pracy recepcji

czytaj więcej>>

BEAUTY EKSPERT

Kurs online + drukowany podręcznik – dla specjalistów pracujących w salonach beauty, spa, klinikach medycyny estetycznej, by każda klientka zapisywała się na kolejny zabieg i kupowała kosmetyki do pielęgnacji domowej.
Kurs dla managerów odpowiedzialnych za wyniki finansowe salonów do uczenia sprzedaży i utrzymywania pozytywnej motywacji do zwiększania obrotu.
czytaj więcej>>

+ GRATIS

BEAUTY EKSPERT SUPER STAR

Kurs online + notatnik (ze ściągą): 12 najbardziej kluczowych schematów do użycia w rozmowie z klientami w salonie beauty, by zwiększyć sprzedaż zabiegów i kosmetyków
czytaj więcej>>