Jestem trenerem biznesu beauty, co oznacza, że moja codzienna praca to wymyślanie, sprawdzanie i przewracanie do góry nogami twojego myślenia o proponowaniu kosmetyków i zabiegów swoim klientkom.  Dostarczam ci rozwiązań, przemyśleń, ale co najważniejsze prostych technik do tego, by pracowało ci się łatwiej a klientki widziały w tobie autorytet – kosmetologa, który wie jak wyglądać i czuć się lepiej.

Na co dzień prowadzę szkolenia na zamówienie w salonach urody, klinikach medycyny estetycznej lub szkolenia otwarte (Akademia Managera Beauty) lub prowadzę indywidualne szkolenia online. Występuję na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez dystrybutorów kosmetyków/urządzeń dla właścicieli salonów urody.

Jestem wykładowcą akademickim – prowadzę przedmiot Marketing w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na wydziale Kosmetologii. 

Jestem autorką książek: “Reklama na Facebooku dla salonów beauty”, “Mistrz Recepcji” oraz współautorką II tomu Kosmetologii. 

A poza tym moją wiedzę można zdobyć także z licznych kursów z marketingu i sprzedaży w gabinetach urody. 

Branżą beauty (i tylko taką) zajmuję się od 2010 roku. Musisz jednak wiedzieć, że nie jestem ani kosmetologiem ani terapeutą, dlatego nigdy nie wchodzę w twoje kompetencje.

Jednak dlatego, że jestem “człowiekiem z zewnątrz” uzbrojonym w wiedzę psychologiczną (wprost z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego), to często zauważam więcej niż ty, kiedy pochłania cię codzienna praca.

Dlatego “podrzucam” proste komunikaty, które ułatwiają ci proponowanie kosmetyków i zabiegów, a klientce pomagają podjąć słuszną decyzję. Uważam, że dużo da się załatwić dobrym nastawieniem do pracy i wzmocnieniem pewności siebie, więc zawsze zaczynam szkolenie od motywacji – czyli najpierw musi ci się chcieć uszczęśliwiać klientki, a dopiero później mówię ci jak zrobić to w prosty, naturalny sposób.

Ponadto uwielbiam układać wszystko w schematy (które nie mogą być oczywiście sztuczne i wyczuwalne dla klientek), po to tylko, by wiedzieć, czy coś działa, czy nie. To przez moje twarde, analityczne podejście do prowadzenia biznesu (nabyte podczas studiów w Szkole Głównej Handlowej).

Oczywiście wszystko jest prowadzona zgodnie ze sztuką prowadzenia szkoleń (do czego przyczynił się kurs trenerski we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ciągły rozwój w Klubie Trenerów Biznesu), by dbać o efektywność spędzanego ze mną czasu.

Zachęcam do poznania mojej energii i sposobu pracy poprzez darmowe filmy, artykuły i wpisy. Koniecznie pobierz, to co jest za darmo, a później spotkaj się ze mną np. na szkoleniu.

Marta Fiłoń

SZKOŁA BIZNESU BEAUTY

ul. Powstańców Śląskich 89c/273, 01-355 Warszawa

NIP 545 153 17 42, REGON 389879730 RIS 2.14/00341/2021