Chat-boty do zdobywania nowych klientów do salonów beauty

Gotowy szablon + kurs dla początkujących

— SPACER —

SPRAWDŹ O CO CHODZIKliknij, by wypróbować mojego bota – wiadomość otrzymasz na Messengera

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″ font_color=”%23d9d9d9″ width=”460″]Zobacz jedną z lekcji ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓[/text_block]

MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ DO KURSU TYLKO DO 14.12.2018

— SPACER —

W kursie:

Gotowe przykłady wprost do zastosowania w komunikacji z klientami

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”10″ width=”460″]Kurs jest uproszczony tak, byś mógł od razu zacząć działać. Zdaję sobie z tego sprawę, że nie musisz wiedzieć skąd się wzięły wszystkie funkcje i do czego służą. Ja Ci pokazuje CO możesz zrobić (i DLACZEGO to ci się przyda do zdobywania klientów) i KROK PO KROKU JAK to zrobić.[/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”10″ width=”460″]Tylko jeden przycisk do zainstalowania szablonu z przygotowanymi wiadomościami ?

By wszystko było PROSTE dla Ciebie![/text_block]

Czego się nauczysz na moim kursie:

— SPACER —

 • Udostępniasz ebooka (pdf) w zamian za skomentowanie posta na Facebooku

  Oczywiście wszystko dzieje się automatycznie – ty masz klientów w swojej bazie, którzy chętniej przeczytają kolejne wiadomości a dodatkowo rosną Ci bezpłatne zasięgi posta na FB

 • Dajesz bon na 50 PLN dla nowych klientów za skomentowanie posta na Facebooku

  Dzięki temu zdobywasz nowych klientów z Facebooka –  taka forma bardziej działa niż promowanie zniżki 20%, a dzięki botom poszerzasz zasięg posta (za darmo)

 • Test wiedz – quiz dla twoich klientów

  Zachęcasz klientów do interaktywnej zabawy np. o pielęgnacji twarzy (kto nie lubi quizów :)), a w zamian dajesz bon na pierwszą wizytę w twoim salonie

 • Twoja oferta pod ręką

  W telefonie na dole wiadomości można ustawić menu z twoją ofertą, zdjęciami, filmami. A przez to, że jest to interaktywne, to bardziej angażujące do przeglądania w wolnej chwili twoich klientek.

— SPACER —

— SPACER —

 • Porady dla twoich klientów

  Możesz zaproponować porady pielęgnacyjne, które będziesz wysyłać codziennie na Messengera. Jeżeli będą wartościowe, to zwiększysz swój autorytet w oczach klienta.

 • Sprawdzenie potrzeb klientów

  Na początku klienci mogą wypełnić krótką ankietę o swoich potrzebach i nawykach pielęgnacyjnych. Dzięki temu dowiesz się jakie mają problemy i w jakim są wielu. A przez to będziesz mogła dostarczać im dopasowanych informacji.

 • Utrzymywanie kontaktu

  Wysyłaj wartościowe informacje, np. o nowym wpisie na twoim Facebooku, a dzięki segmentacji klientów – dostaną oni, to co ich interesuje, więc będą bardziej zainteresowani twoimi rozwiązaniami.

 • Rozdawanie zniżek, bonusów także w salonie

  W wersji PRO masz możliwość np. wydrukowania kodu, który twoje klientki zeskanują swoim smartfonem i automatycznie otrzymają bonus na kolejną wizytę. A ty możesz później im przypomnieć o zbliżającym się terminie.

Bezpłatne możliwości

[text_block style=”style_1.png” align=”left” top_padding=”10″ width=”460″]Program do obsługi chat-botów jest bezpłatny w podstawowej wersji. Mój kurs i szablon został przygotowany tak, by można było korzystać właśnie z tej DARMOWEJ wersji. Dodałam jedną lekcję dla osób, których interesuje opcja płatna.[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Masz PILNE pytanie? Prześlij mi je na Messengera!

[/text_block]

 • Natychmiastowy dostęp do szablonu i kursu

  Możesz zacząć działać od razu. Pokazuję Ci krok po kroku, jak zainstalować program, szablon i jak dopasować do swoich treści.

 • Instrukcje KROK PO KROKU

  Na ekranie widzisz każdy kolejny ruch – wystarczy, że zrobisz tak samo i będzie działać ?

 • DODATKOWE SZKOLENIA ONLINE

  Dwa różne dodatkowe szkolenia online tylko dla uczestników kursu. Wyjaśnię wątpliwości i pokażę nowe pomysły. Nagranie szkoleń online będzie dostępne w panelu kursu do obejrzenia później.

 • Wsparcie na forum uczestników kursu

  Jeżeli masz dodatkowe pytania – możesz je opisać na zamkniętym forum. Będę odpowiadać na bieżąco, a w razie potrzeby nagram dodatkowe instrukcje.

Zamknięcie kursu 14.12.2018

— SPACER —

<a id="pakiety"></a>