Szkolenia otwarte 2020

wybierz szkolenie dla siebie lub swojego zespołu gabinetu urody/medycyny estetycznej

Dlaczego te szkolenia "działają"?

zobacz czego możesz się spodziewać

Efektywne sposoby

Podane rozwiązania służą uzyskaniu efektu już od pierwszego dnia zastosowania w pracy salonu beauty. Wszystko jest łatwe do zastosowania, ponieważ otrzymujesz instrukcje krok-po-kroku. Nie wymaga żadnego przygotowania.

Gotowe rozwiązania

Otrzymujesz konkretne przykłady, które wystarczy zacząć stosować. Wskazówki są podane dokładnie do sprzedaży zabiegów i kosmetyków w salonie beauty, spa, gab. med. estetycznej.

Dla managera i specjalisty

Przeznaczone do pracy z klientem a także do przygotowania procedur obsługi i sprzedaży. Dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy szlifują swoje umiejętności marketingowe i sprzedażowe.

Angażujące ćwiczenia

Szkolenia są powadzone w angażujący sposób, by poprzez ćwiczenia maksymalnie wykorzystać czas szkoleniowy.

Obszerne materiały szkoleniowe

Opracowany materiał pozwoli ci korzystać z wiedzy także we własnym zakresie, albo do uczenia swojego zespołu.

Rozwiązania dla małych budżetów

Wszelkie rozwiązania dotyczą prostych sposobów, które są realne dla każdego salonu.

Opinie o moich szkoleniach

sprawdź zanim przyjedziesz na szkolenie (przewijaj strzałkami)

Harmonogram szkoleń

wiosna 2020 (kolejna to jesień 2020)

22 .VI
WARSZAWA
26- 28 .VI
WARSZAWA
6 .VII
WARSZAWA

Ważne!

Zachęcam, by zacząć od darmowych szkoleń wideo np. na www.vod.martafilon.pl.

Natomiast kiedy chcesz uczyć się ze mą technik sprzedaży to zacznij od MISTRZA RECEPCJI. Natomiast gdy ta teraz najważniejszy jest dla Ciebie marketing to zapraszam na szkolenie PLANER BEAUTY. 

Tak – w ciągu 14 dni od daty zakupu. Później i w każdej chwili możesz wskazać osobę, która będzie uczestniczyła w szkoleniu za Ciebie. 

Oczywiście! Przy zakupie pakietu wszystkich szkoleń (MISTRZ RECEPCJI, BEAUTY EKSPERT, PLANER BEAUTY, BOTY W SALONIE BEAUTY, REKLAMA NA FB DLA SALONÓW BEAUTY, AKADEMIA MANAGERA BEAUTY) otrzymasz zniżkę 10% + GRATIS: 500 PLN do wydania na szkolenia wideo z oferty www.vod.martafilon.pl. Czyli pakiet szkoleń o wartości 6150 PLN otrzymasz za 4770 PLN. Szkolenia nie muszę być wykorzystane przez jedną osobę. 

Kiedy kupisz 6 biletów na pojedyncze szkolenia (np. 6 biletów na szkolenie BEAUTY EKSPERT), to otrzymasz GRATIS 500 PLN do wydania na szkolenia wideo z oferty www.vod.martafilon.pl.

Warunek: zamówienie musi być na jedną firmę. 

Szkolenia są w godzinach 10:00 – 17:00 (na pewno nie kończę wcześniej, a wręcz lubię przedłużać)

W Warszawie szkolenia przeważnie są w Hotelu Bellotto (ul. Senatorska 13/15) lub w Golden Floor (ul. Chłodna 51). W innych miastach miejsce szkolenia podajemy do tygodnia przed szkoleniem, ale staramy się, by to było blisko dworca PKP.

Super intensywne szkolenie, obszerne materiały szkoleniowe (przydatne także w powtórkach we własnym zakresie po szkoleniu), certyfikat

*czasem jakieś super dodatki (tzn. gadżety szkoleniowe – niespodzianki) oraz kolacja integracyjna podczas Akademii Managera

Oczywiście! W razie pytań prosimy o kontakt: info@martafilon.pl lub 609 110 282 (Gabriela Głogowska)