jesień 2021

Harmonogram szkoleń otwartych

MISTRZ RECEPCJI

Techniki sprzedaży w salonie beauty - efektywna rozmowa przez telefon i przy recepcji, by klientki korzystały z szerokiej oferty salonu. Gotowa procedura obsługi klienta.

BEAUTY EKSPERT

Procedura rozmowy z klientką w gabinecie do polecania kolejnych zabiegów (serii) i kosmetyków do pielęgnacji domowej. Dokładne opracowanie konsultacji i proponowania.

MARKA SALONU BEAUTY

Nowoczesne techniki marketingowe do pozyskiwania klientów i zwiększania sprzedaży: copywriting, wideo- marketing, ebooki, sms, newsletter, boty, kody QR, konkursy, dzień otwarty salonu

REKLAMA NA FACEBOOKU

Posty, które sprzedają zabiegi - formaty i pomysły na teść, plan wpisów na miesiąc na FB i IG, ustawienia promowania postów i reklamy na zdobycie klientów.

AKADEMIA MANAGERA BEAUTY

trzydniowy intensywny kurs dla managerów ze zdobywania klientów, uczenia sprzedaży i zarządzania finansami i zespołem. Absolutny "must have" dla każdego właściciela.

BOTY W SALONIE BEAUTY

Zdobywanie klientów dzięki automatom na Messengerze: bot reaguje na komentarze pod postem na FB, klient pobiera kupon na zabieg oraz otrzymuje przypomnienie, wiadomość powitalna, menu i dużo więcej

0 %
zadowolenie uczestników​
0 +
lat praktyki w szkoleniach dla branży beauty​
0 +
przeszkolonych specjalistów
0 %
motywacji do pracy i konkretów

Maksimum efektywności!

Szkolenia dla głodnych pomysłów, inspiracji i potrzebujących pozytywniej motywacji do pracy i konkretnych instrukcji działania w gotowych przykładach tylko dla klinik urody. 

Dlaczego moje szkolenia działają?

Zobacz czego możesz się spodziewać:

Efektywne sposoby

Podane rozwiązania służą uzyskaniu efektu już od pierwszego dnia zastosowania w pracy salonu beauty. Wszystko jest łatwe do zastosowania, ponieważ otrzymujesz instrukcje krok-po-kroku. Nie wymaga żadnego przygotowani

Gotowe rozwiązania

Otrzymujesz konkretne przykłady, które wystarczy zacząć stosować. Wskazówki są podane dokładnie do sprzedaży zabiegów i kosmetyków w salonie beauty, spa, gab. med. estetycznej.

Dla managera i specjalisty

Przeznaczone do pracy z klientem a także do przygotowania procedur obsługi i sprzedaży. Dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy szlifują swoje umiejętności marketingowe i sprzedażowe.

Angażujące ćwiczenia

Szkolenia są powadzone w angażujący sposób, by poprzez ćwiczenia maksymalnie wykorzystać czas szkoleniowy.

Obszerne materiały szkoleniowe

Opracowany materiał pozwoli ci korzystać z wiedzy także we własnym zakresie, albo do uczenia swojego zespołu.

Rozwiązania dla małych budżetów

Wszelkie rozwiązania dotyczą prostych sposobów, które są realne dla każdego salonu.